تلفن مشاوره 9440 56 88

محل قرارگیری: صفحه اصلیاخبار شرکت

اخبار شرکت

اعطای نمایندگی فروش در تهران و شهرستانها

شرکت فناوری اطلاعات مادیکام ، به منظور تكميل و گسترش شبكه نمايندگان خود در تهران و شهرستانها ، از علاقه مندان به فعاليت در صنعت نرم افزار و بیمه ، به عنوان نماينده فروش نرم افزار بیمه درمان تکمیلی دعوت به همكاري مي نمايد.

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 03 اکتبر 2017 17:40

ادامه مطلب ...

شرکت راه آهن ایران به مشتریان مادیکام پیوست

شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران با بیش از 50 هزار بیمه شده از نرم افزار شرکت مادیکام جهت کنترل و مدیریت بیمه درمان تکمیلی پرسنل خود استفاده می نماید.

آخرین ویرایش در تاریخ پنج شنبه, 04 فوریه 2016 17:04

ادامه مطلب ...

صندوق بازنشستگی کشوری به مشتریان مادیکام پیوست

شرکت مادیکام مفتخراست که صندوق بازنشستگی کشوری با بیش از 2.200.000 ( دو میلیون و دویست هزار) بیمه شده جهت مکانیزه نمودن فرایند های بیمه درمان تکمیلی بازنشستگان ، از نرم افزار این شرکت استفاده می نماید.

 

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 15 دسامبر 2015 19:34

ادامه مطلب ...

وزارت بهداشت به مشتریان مادیکام پیوست

طبق قرارداد با وزارت بهداشت و درمان، صندوق بیمه درمان تکمیلی این وزارتخانه با حدود 7 هزار نفر بیمه شده ، از نرم افزار بیمه درمان شرکت مادیکام جهت انجام عملیات خود بیمه گری استفاده می نماید.

 

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 15 دسامبر 2015 19:37

ادامه مطلب ...

قرارداد نظارت شرکت مادیکام با صندوق ضمانت تعاون

 موضوع قرارداد عبارت است از نظارت بر انجام کلیه خدمات و تعهدات  مندرج در قرارداد تولید نرم افزار جامع مدیریت ضمانت نامه فی مابین صندوق ضمانت تعاون با شرکت پیمانکار.

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 26 می 2015 20:07

ادامه مطلب ...

اخذ گواهی تاییدیه فنی شورای عالی انفورماتیک

در راستای تلاش ها و فعالیت های مستمر شرکت در زمینه تولید نرم افزارهای مختلف بویژه در صنعت بیمه و با عنایت به تولید اولین نرم افزار تخصصی بیمه درمان تکمیلی ، به اطلاع شما سروران عزیز می رساند این شرکت موفق به دریافت گواهی تایید فنی نرم افزار از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست محترم جمهوری دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک به شماره 204510 گردیده است.

آخرین ویرایش در تاریخ پنج شنبه, 23 آپریل 2015 18:40

ادامه مطلب ...

قرارداد مشاوره شرکت مادیکام با صندوق ضمانت تعاون

موضوع قرارداد عبارت است انجام كليه خدمات مشاوره جهت شناسایی نیازمندی‌های نرم‌افزاری   سامانه جامع مدیریت ضمانت‌نامه صندوق ضمانت تعاون

 صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون در راستای تولید نرم افزار جامع مدیریت ضمانت نامه تصمیم گرفت که در مرحله اول اقدام به شناسایی نیازمندیها و تهیه مشخصات سامانه مزبور نماید .

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 26 می 2015 20:08

ادامه مطلب ...

مطالب مرتبط

چند نفر آنلاین هستند

در حال حاضر 5 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

Go to top